Informace o nás

Jsme taneční skupina se zaměřením na Disco dance, která vznikla v září 2010 a od roku 2013 jsme pod vedením DDM ve Štětí, pod jehož názvem se i nadále budeme představovat. Rádi bychom naší skupinu dále rozšiřovali, jak o více členů, tak i o různé taneční variace, jako je například disco show nebo street dance.

Historie projektu

Naše skupina vznikla v roce 2010. Byla to pouze 2 členná skupina slečen, teď už vedoucích tanečního kroužku Jeanetta Smrčková a Lenka Macková. Účastnily jsme se různých vystoupení, ve kterých jsme získaly velký potlesk. V roce 2011 nás napadla myšlenka rozšířit kroužek o další členy a tak vést taneční kroužek. V roce 2011 jsme byly již mnohočetná dívčí taneční skupina pod vedením tanečního studia Let´s Dance, od kterého jsme se v roce 2012 odrthly a začaly pracovat samostatně. V létě roku 2013 nás oslovilo DDM ve Štětí, zda bychom nechtěliy spadat do jejich zájmových aktivit. Neváhaly jsme a společně s celou taneční skupinou jsme vstoupily pod vedení DDM ve Štětí, pod kterým se stále reprezentujeme. Díky jejich pomoci se nám do kroužku přihlásilo mnoho dětí, ať už dívky či chlapci.

Náš tým

Vedení tanečního kroužku:

DDM Štětí

Vedoucí taneční skupiny:

Jeanette Smrčková a Lenka Macková

Juniorky:

Eliška Jeníková, Marie Svobodová, Vendula Žáková, Adéla Nosková, Barbora Černá, Adéle Mášová, Adéla Soušková, Aneta Soušková, Adéla Pačesová, Aneta Trojanová, Eliška, Tereza